righton
30 دی 1401 - 16:29

انتقاد امام جمعه قزوین از اقدام اتحادیه اروپا علیه سپاه؛ "شما داعش‌پرور هستید"

امام جمعه قزوین گفت: دولت‌هایی سپاه را تروریستی نامیده‌اند که از دارودسته هیتلر و داعش‌پرورند و دنیا را به تلخی رفتارهای قساوت‌مندانه تروریست‌های داعشی آلوده کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی بعدازظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته قزوین که در مسجدالنبی اقامه شد، با اشاره به اقدام شنیع اتحادیه اروپا در راستای تروریستی نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: اروپایی‌ها از مدت‌ها پیش اقدامات زیادی را برای رسیدن به این هدف پلید خود دنبال کردند و این کار آنها یک اقدام یک‌شبه و یک‌روزه نبود.

وی با اشاره به اعدام علیرضا اکبری اضافه کرد: اعدام این جاسوس برای اروپایی‌ها خیلی‌سخت بود، چرا که اینها قدرت امنیتی جمهوری اسلامی ایران را به این حد نمی‌شناختند و به همین خاطر خیلی‌عصبانی شدند. البته اینکه یک نفر اعدام شده، برای آنها اهمیتی ندارد و آنها این اعدام را مساوی با شکست بزرگ خود در مقابله امنیتی با جمهوری اسلامی می‌بینند.

عابدینی با ذکر اینکه اروپایی‌ها با این سابقه تاریک تصمیم گرفتند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در دنیا به عنوان تروریست معرفی کنند، تصریح کرد: دولت‌هایی سپاه را تروریستی نامیده‌اند که از دارودسته هیتلر و داعش‌پرورند و دنیا را به تلخی رفتارهای قساوت‌مندانه تروریست‌های داعشی آلوده کردند. همین‌ها به نهاد انقلابی سپاه پاسداران که مدافع حریم امنیت ملت‌ها و مدافع آسایش و راحتی مردم است، تروریست می‌گویند.

وی سپاه پاسداران را کانون قدرت انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت دانست و ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فرزندان پای‌ کار انقلاب هستند که بارها امتحان پس دادند. بنابراین دشمنان ما کانون قدرت ما را نشانه گرفته‌اند و قصد دارند با تروریستی نامیدن سپاه جایگاه این نهاد انقلابی و امنیت‌ساز را تضعیف کنند.

عابدینی تصریح کرد: دشمن قصد دارد با این اقدام مذبوحانه خود جنایت تروریست‌های آمریکایی که حاج‌قاسم سلیمانی را به شهادت رساندند را به حاشیه ببرند، اما کور خوانده‌اند و قطعأ زمانی دل مردم ما آرام می‌گیرد که خبر انتقام حاج قاسم و ابومهدی‌ المهندس را بشنوند. 

وی یادآور شد: البته مجلس برای اینکه مقابله به مثل کند، قدم خوبی برداشته و بنا دارد نظامیان اتحادیه اروپا را تروریست بنامد تا بتوانیم جلوی این غلط‌های زیادی را در ادامه بگیریم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 987165